• Individuální výuka

MISTR DOTEKU
Staňte se mistrem vědomého a smyslného doteku. Chcete-li se naučit jak dávat skutečně láskyplný, vyživující, laskající a vzrušující dotek své partnerce či partnerovi, chcete-li ovládnout umění rituální smyslné či tantrické masáže, využijte možnost individuální výuky umění vědomého doteku. Rezervujte si nezávaznou konzultaci zdarma, při níž probereme vaše zájmy a představy a podle nich sestavíme program individuální výuky ušitý na míru právě vám.

  • Akademie vědomého doteku

V kurzech Akademie vědomého doteku získáte cenné informace a především praktické dovednosti, jak skvěle masírovat, jak se vědomě dotýkat partnera, ale i sebe sama. Naučíte se, jak více rozvinout potenciál citlivosti, prožívání a přijetí svého těla.

Akademie vědomého doteku probíhá v komorní atmosféře malé skupiny lidí a je určena jednotlivcům i párům, kteří chtějí objevovat a zkoumat možnosti a intenzitu prožitků svého těla, rozvíjet vnímavost a kreativitu v životě i ve vztahu. Akademie je vhodná pro všechny, kteří se chtějí stát lepšími milenci a milenkami, prohloubit vášeň a intimitu se svými partnery či se chtějí seznámit s profesními základy celostní masáže.

NAUČTE SE HLOUBĚJI POZNÁVAT PROŽITKY SVÉHO TĚLA

Více informací a možnost přihlášení najdete na webu Akademie vědomého doteku:

www.akademiedoteku.cz


  • Sexuální výchova

Moderní vzdělávání v oblasti sexuality, intimity a partnerských vztahů považuji v dnešní době za důležitou součást základní výbavy pro život. Proto je tu projekt Zdravé dospívání, který zábavnou a hravou formou přiměřenou věku přináší sexuální výchovu žákům základních i středních škol, ale také jejich rodičů

 www.zdravedospivani.eu