Masáž pro radost, naplnění a potěšení.

Vědomý dotek aktivně přijímaný v bezpečném prostředí a v atmosféře naprosté důvěry je léčivý nejen pro naše fyzické tělo, ale uzdravuje i tělo emoční a energetické.

Celostní přístup v pojetí prožitkové masáže znamená, že cílem není „jen“ uvolnění nějakých svalových skupin, úleva od bolesti či relaxace, ale transformace, tedy změna kvality prožívání skrze vědomou přítomnost toho, kdo masáž dává a druhou je aktivní přijímání.

Přítomnost znamená, že je dávající je s vámi po celou dobu masáže nejen fyzicky, ale i svou pozorností, že naslouchá signálům vašeho těla a na ně reaguje.

Aktivní přijímání je důležitý, a někdy náročný, úkol pro toho, kdo chce v masáži prožít opravdu něco výjimečného a setkat se sám se sebou. Právě na schopnosti aktivně přijímat vědomý dotek ovlivňuje hloubku prožitku a přínos celostní transformační masáže. Jak to udělat vás naučíme ještě před samotnou masáží.

Dotek, je jedna z našich základních potřeb. Již od nejrannějšího věku máme velkou nevědomou potřebu doteku někoho blízkého, která však, bohužel, často nebývá v dostatečné míře uspokojována. To že miminko potřebuje ochranu, jídlo, teplo a spánek, o tom nikdo nepochybuje, ale jak moc důležitý je pro něj fyzický dotek, si naše společnost ve větší míře začíná uvědomovat až v posledních letech. A tak mnozí z nás, dnes dospělých, dost možná od svých prvních dnů byli a dodnes jsou podvyživeni dotekem a láskyplnou péčí.

Cítíte-li potřebu, aby se vás někdo dotýkal, jenom tak, bez záměru zbavit vás bolesti nebo vyvolat vzrušení, potřebu dovolit si pouze přijímat a nemuset dotek oplácet nebo ukazovat, jak se vám líbí, abyste se za něj nějak odvděčili, je transformační prožitková masáž stvořená právě pro vás.

Jak celostní masáž probíhá?

První a zásadní součástí každého setkání je otevřený rozhovor. Při něm sdílíme nejen přání a potřeby klienta, ale především nastavujeme hranice a způsob komunikace tak, abychom získali vzájemnou důvěru a mohli společně vytvořit komfortní a bezpečný prostor pro úplné uvolnění a hluboké prožívání.

V tomto prostoru se pak může nerušeně začít rozvíjet intuitivní doteková lázeň přesně přizpůsobená momentální náladě, energii a potřebám přijímajícího tak, aby stále zrcadlila hloubku jeho prožitku a zároveň respektovala dohodnuté hranice a přání. V závěru setkání ještě ponecháme dostatek času na zklidnění, usazení a doznívání celého zážitku a prostor pro sdílení toho, co je ještě potřeba vyslovit.