Na všechny naše služby je možné zakoupit dárkové poukazy, kterými můžete potěšit toho, koho máte rádi. Všechny dárkové poukazy mají platnost jeden rok a je možné je využít kdykoliv v době jejich platnosti po předchozí rezervaci.

Dárkové poukazy

Valentýnský měsíc. Darujte masáž – darujte radost.

Valentýnská akční sleva: v období od 2. 2. 2023 do 22. 2. 2023 zakoupíte všechny dárkové poukazy na jednotlivé masáže i balíčky masáží z naší nabídky se slevou od 5 do 30% . Všechny dárkové poukazy mají platnost jeden rok

Dárkové poukazy na prožitkové a smyslné masáže v délce 150 minut a více můžete právě nyní zakoupit se slevou 10% ze standardní ceny. Zakoupíte-li dva poukazy najednou, získáte slevu 20%.

Při zakoupení tří a více dárkových poukazů na prožitkové masáže v délce nejméně 150 minut je sleva 30%

Pro poukazy na ostatní masáže a služby, včetně všech zvýhodněných balíčků masáží, zakoupené v tomto období platí sleva 5%.

Vyberte si z nabídky služeb a ceníku.

Podmínky slevové akce: tato časově omezená nabídka se vztahuje pouze na nákup dárkových poukazů na masáže a ostatní nabízené služby. Sleva 5% platí na dárkové poukazy na všechny služby v délce do 150 minut. Sleva na poukaz na jednu prožitkovou masáž v délce 150 minut a více je 10% z ceny a při zakoupení 2 těchto poukazů je celková sleva 20%, při zakoupení 3 a více poukazů na min. 150 minut je celková sleva 30%. Poukazy musí být objednané a plně uhrazené v období od 2. 2. 2023 0:00 do 22. 2. 2023 23:59.

Další možností je využít zvýhodněné balíčky masáží dle ceníku. I na tyto balíčky je možné vystavit dárkové poukazy s věnováním.

Objednávat se můžete mailem, telefonicky nebo přes Whatsapp.