Na všechny naše služby je možné zakoupit dárkové poukazy, kterými můžete potěšit toho, koho máte rádi. Všechny dárkové poukazy mají platnost jeden rok a je možné je využít kdykoliv v době jejich platnosti po předchozí rezervaci.

Dárkové poukazy

Nechte se v předvánočním čase inspirovat k originálnímu, oblíbenému dárku – darujte masáž.

U nás nyní, v období od 22. 11. 2022 do 22. 12. 2022 zakoupíte všechny dárkové poukazy na jednotlivé masáže i balíčky masáží z naší nabídky se slevou od 5 do 25% . Všechny dárkové poukazy mají platnost jeden rok

Dárkové poukazy na prožitkové a smyslné masáže v délce 120 minut a více můžete právě nyní zakoupit se slevou 10% ze standardní ceny.

Pro poukazy na ostatní masáže a služby, včetně všech zvýhodněných balíčků masáží, zakoupené v tomto období platí sleva 5%.

Při zakoupení 3 dárkových poukazů na prožitkové masáže v délce 150 minut a více za běžnou cenu, dostanete navíc jeden poukaz na 150 minut zdarma.

Podmínky vánoční akce 3+1 zdarma: tato časově omezená nabídka se vztahuje pouze na nákup dárkových poukazů na masáže (nevztahuje se na dearmoring, kraniosakrální terapii, vaginální mapování nebo konzultace a ostatní služby) v minimální délce 150 minut, za plnou cenu dle platného ceníku služeb. Poukazy musí být objednané a plně uhrazené v období od 22. 11. 2022 0:00 do 22. 12. 2022 23:59. Poukaz zdarma bude vystaven na celostní masáž v délce 150 minut.

Další možností je využít zvýhodněné balíčky masáží dle ceníku. I na tyto balíčky je možné vystavit dárkové poukazy s věnováním.

Objednávat se můžete mailem, telefonicky nebo přes Whatsapp.